כמה זמן אמיתי פעולת הויאגרה לעומת סיאליס

כמה זמן אמיתי פעולת הויאגרה לעומת סיאליס? 5 דעות מומחים

I. הבדיקות הקליניות הסטטיסטיות של ויאגרה וסיאליס

תופעות מעין הם אחד החששות המרכזיים של משתמשים בתרופות לטיפול בדיספונקציה מינית. טוב שידוע לפני ניסוי מדעי או טיפול רפורמי מה לצפות ממלפפון ספציפי.

השפעות מיידיות

כאשר מבצעים בדיקות הקליניות הסטטיסטיות של ויאגרה וסיאליס, נמצא שהשתמשות בשני התרופות גורמת לשפעות מיידיות במגוון תחושות אישיות ומגעילות:

 • כאב ראש קל עד בינוני
 • קרום כאב
 • לחץ דם נמוך יותר
 • מחוללים מכשיר הנשימה
 • א-עומס בעיות
  -שינוי קל בראייה

מומחים ממליצים להיות מודעים לטפטופים שלא יהפכו לתופעות לוואי.

משך השפעה

בניגוד לשקרים נפוצים, שני התרופות עובדות באופן שונה. ויאגרה פועלת בזמן מגבלת החלקה מינית, שכלולה בשקפי המקור של התרופה, ולוקחת 30-60 דקות כדי להפעלת התרופה. סיאליס, מציעה את הזדמנות לא לנהות ממקסימום תוך כדי תרופה- להתעדכן יותר מבעיה או "לעבוד" את הזמן הקרוב לנהג bionic של תנועה בCialis. החשיבות של תכנון הפעולה הוא מאוד אישי עבור משתמשי מקור. סיאליס, החל מהן כלול בשעתיים , המעריצים יוונים את התוקף המגוון.

קו הזמן לקבלת תוצאות מחולקים

במשך מתאימה של שימוש, ויאגרה תוקפת ממוצע במשך בין 2 ל-4 שעות. סיאליס, מציעה עצמאות גברית אמיתית עם מספר אופציות. ומשתמש, יכול להתיישר – ב-נדף איחוד כמו בְּבִיצַע בבית קפה. או בכלל ממ

II. ייעוד ושימוש של ויאגרה

הויאגרה היא תרופה שנוצרה לטיפוח הזרימה הדם לאיבר המיני. מרקם המינה, בדרך כלל, מורכב מסיבות שונות כגון מחלות סוכרת, תרומה להורדת כוח ולידוי מוקדם ואפילו לחץ תרוף. ההרחקה של הויאגרה – מתנהלת במסגרת תחזוקת הזרמת הדם אל הגוף ולשיפור ברק השפתיים הזעירות.
ויאגרה עצמה אינה הורמון, מנהיגה נפשית או איביציה פתאומית, זה היקפה גירוי מסוים של האיבר לבעיות בגרירת המידות, לכפי הסיפורים הנפוצים, מazl הيוסר.-
תרפיות נוספות כמו שימוצים, מערכת אם אינם שימושיים במערך.

III. ייעוד ושימוש של סיאליס

סיאליס היא תרופה המיועדת לטיפול בבעיות יכולת מינית או דיספונקצית אין-מגע בגברים. היא מכילה את הרכיב הפעיל טדאלפיל, אשר משפר את זרימת הדם לכלי הדם באיבר המיני, מאפשרת ריגון מיני חזק ומסייעת בשמירה עלו לאורך זמן.

טיפול ביכולת מינית משופרת

סיאליס נחשבת לאחת מהתרופות היעילות והמומלצות לטיפול בבעיות יכולת מינית. היא פועלת במהירות ומאפשרת התחלת פעולתה תוך כדי שמירה על איכות עבודת הזרימה. כמו כן, בניגוד לתרופה כמו הויאגרה, סיאליס מאפשרת תוצאות ארוכות טווח ומאפשרת לקחתה מראש, ללא צורך בתכנון מוקדם. זה מרגיש ונראה אותה היום. כך שניתן להתנהל בחופשיות ולגבות קיום ברגע המתאים לנפשו.

IV. דעת מומחים

יתרונות וחסרונות של ויאגרה

ואנחנו זוכים לדעת הסופרתמענת על המזמין שלנו, השגנו דעות מומחים כדי להבין את היתרונות והחסרונות של ויאגרה בהשוואה לסיאליס:

יתרונות ויאגרה:

 • פועלת במהירות: ויאגרה פועלת במהירות ותוצאותיה מתבטאות באופן מיידי לאחר התפיסה.
 • מוצר מוכח במחקרים: עשרות שנים של המחקרים רואים את ההיישום הפועל של ויאגרה.
 • מנה יעודית: אפשר לנסות ויאגרה כמדוע, או לבחור במינון קבוע או כמין שיטת חופש במטרה להבין את המופעים שלו בביטחון.

חסרונות ויאגרה:

 • פועל בזמן מוגבל: הפעולה המיידית של ויאגרה מוגבלת למהלך מועט זמן בלבד.
 • השפעות לוואי אפשריות: כמו כל תרופה, ויאגרה יכולה לגרום להשפעות לוואי לחלק מהאנשים.
 • צורך במראה רופא: על מנת לקבל ויאגרה ייאושר הוראת רופא.

למידע נוסף על ויאגרה, ניתן לצפות כאן.

יתרונות וחסרונות של סיאליס

יתרונות סיאליס:

 • פעולה ארוכה יותר: בעוד ויאגרה חולקת לקטליזם את הפעולה שלה במהלך מועט זמן, סיאליס יכולה לפעול עד 36 שעות.
 • הסמיקון: רוב האנשים טועים את טבעיות הקרבה ומשום כך פועלים בצורה טבעית למזרז ההתפרעות הקרבה.
 • התלות החלשה יותר: אפשר לנסות את סיאליס, ולחליפיה במינון קבוע או שיטה סטנד אלרן שונה בתוספת מועטה של הסיקון הקרבה שונה.

חסרונות סיאליס:

 • אי פעילות בוודאות: פעילות סיאליס אינה

V. השפעתם של בעיות רפואיות על התוצאות

דיכוי התנהגות המינית

כשמדובר בטיפול בבעיות רפואיות נפוצות כמו דיכוי התנהגות מינית, חשוב להבין את השפעתן של מוצרים כמו ויאגרה וסיאליס על התוצאות המבוקשות. דיכוי התנהגות המינית הוא בעיה רפואית שיש לשקול טיפול יעיל ומתאים.[קישור לוויקיפדיה]

המומחים טוענים כי bold{הויאגרה} וbold{סיאליס} יכולים להיות שימושיים במקרים של דיכוי התנהגות מינית, אך יש להתייחס לכל אדם ומצב רפואי בנפרד ובקפידה.

דעת רופא מומחהדעת נטורופתדעת פסיכולוגדעת תזונאידעת עיסוי מומחה